Рус Укр
Рус | Укр
Брітур Украина
04071, Киев, Волоська 42
Тел.: 044 390 09 99
093 206 57 74
097 960 68 09
068 685 40 74

info@britur.com.ua
Туры, визы и образование в Великобритании

Переклади

Переклади

Відділ перекладів компанії "Брітур України" спеціалізується і має великий досвід в перекладі текстів великих обсягів зі збереженням єдності термінології, а також єдиного стилю перекладу, що є дуже важливим при подальшому використанні перекладенного матеріалу в роботі. Завдяки наявності професійних і досвідчених штатних, а також ретельно відібраних і перевірених позаштатних перекладачів, кожний з яких спеціалізується на невеликому спектрі взаємозалежних тематик письмового перекладу, володіє спеціалізованою термінологією, ми можемо забезпечити якісний і коректний переклад матеріалів по будь-якій тематиці.

Засвідчення перекладу

Письмовий переклад, може бути завірений нотаріально або нашою печаткою. Нотаріальне засвідчення перекладу документа на українську мову потрібно, як правило, для його надання в офіційні органи України, оскільки державною мовою нашої країни є українська мова. Співробітники нашої компанії виконують переклад документа з / на англійську, російську або українську мову, його нотаріальне завірення, а також виготовлення нотаріально завірених копій у разі потреби.

Засвідчення печаткою

Після виконання перекладу проводиться засвідчення даного перекладу печаткою нашої компанії і підписом перекладача, який виконував цей переклад. Печатка на вимогу замовника проставляється на кожній сторінці перекладу або тільки на останній. Штамп звичайно ставиться на останній сторінці. Можливо скріплення перекладу з копією документа, який потрібно було перекласти.

ПереКладач
Прізвище,ім'я (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Послуга

Коментарі


Захист від роботів: 24-9=

 

Консультації
Тетяна:

По туристическим вопросам и визовым услугам

info-briturinfo-britur

email info@britur.com.ua

тел. 0932065774

Алла:

По туристическим вопросам и визовым услугам

tours-briturtours-britur

email office@britur.com.ua

тел. 0686854074

 
Будь ласка, пишіть і дзвоніть в будь-який час.
Скайп не завжди правильно відображає знаходження в мережі.
 

Мы в соц. сетях
 

Наверх

❶ Виза в Англию ❷ Образование в Англии Великобритания без посредников!